Fakte Interesante Blog

Shtepia e Tmerreve 0

Shtepia e Tmerreve – Histori te Frikshme

Ne videon e meposhteme do te ndiqni shtepite me te fameshme qe kane prodhuar historite me te tmerrshme te degjuara ndonjehere. Ne shume ngjarjet te treguara kane ngelur enigme nda shume studiues dhe investigues....

Video te Frikshme ne Ndertesa te Larta 1

Video te Frikshme ne Ndertesa te Larta

Njerez qe vene jeten e tyre ne rrezik vetem per pak fame po shtohen shume ditet e fundit. Video te tyre jane bere shume te famshme ne ineternet duke qene nder me te komentuarat...

video te frikeshme me avione 0

Video te Frikshme te Kapura ne Avione

Udhetimi me avion nuk eshte gjithmone i kendshem sic mund te jete shpeshhere. Ne videon e meposhtme do te ndiqni raste te frikshme dhe shume tronditese te ndodhura ne fluturime te ndryshme me avione....

fakte-te-frikeshme 0

10 Video te Frikshme ne Internet

Interneti eshte i mbushur me shume video paranormale te ngarkuara nga njerez qe jane ndeshur me aktivitete te frikshme ne momente te ndryshme. Gjithashtu eshte e veshtire te dallosh nese keto ngjarje jane te...

pyjet e amazones 0

10 Kafshet me te Rrezikshme te Amazones

Te vizituarit e pyjeve tropikale te Amazones eshte nje nder endrrat me te lakmuara te dashamiresve te natyres dhe entuziasteve te kafsheve. Por pyjet tropikale me te medha te planetin nuk jane pa rreziqe,...