Cilet jane YouTuberat qe Bene Gjera te Tmerrshme vetem per Fame?

Ne videon e meposhtme do te gjeni 8 rastet me te cuditshme te ndodhura ndonjehere ne YouTube nga disa personazhe te famshem. Rastet jane nga me ekstremet, te papranueshme dhe jonormale.

Videot e tyre jane bere virale dhe te famshme per negativitetin qe percjellin, duke u kritikuar dhe demaskuar rende nga i gjithe rrjeti. Gjithashtu Youtuber-at ne fjale jane denuar nga platforma por edhe nga ligji per sjellje te papranueshme, ku vuajne denimet perkatese.

You may also like...

Komenti Juaj