Fakte Interesante Blog

0

10 Sekrete te Shkretetires se Saharase

Rëra e Saharasë ka përpirë njerëz,kafshë dhe qytete të tëra gjate të epokave.  Eshtë shkretëtira më e madhe në botë, dhe ata që humbasin në fushat e sajë të pafundme me rërë zakonisht nuk...

video teper te frikshme 0

10 Video qe nuk do te guxoni ti Shikoni

Disa momente te trishta te kapura ne kamera do ti gjeni te permbledhura ne videon e meposhteme. Keto ngjarje kane ndodhur realisht dhe historite e tyre jane teper te trishta, ku fataliteti eshte kryefjala...

video te frikshme 0

Videot me te Frikshme te Kapura ne Kamera

Ne videon aktuale do gjeni disa momente paranormale qe ka shokuar shume veta ne rrjet, gjithashtu shume persona ngrejne hipotezat te ndryshme per vertetesite e tyre. Per me shume ndiqni videon e meposhteme.

0

10 Hakerat me te Rrezikshem ne Bote

Për të shoqëruar përparimet teknologjike të botës kompjuterike dhe ndryshimin konstant të përkufizimit të Haker-it është koha që të shohim 10 hakerat Black Hat më famëkeq si dhe hakimet e tyre legjendare që u...

video te frikshme 0

Video qe Askush nuk Mundet ti Shpjegoje

Ne videon e mesiperme do te ndiqni disa fenomene te frikshme te pa shpjegueshme. Videot jane kapur nga kamerat e sigurise, kamera amatore dhe kamerat e makinave gjate udhetimeve.